Steeds gratis verzending vanaf slechts € 50

Filter
PC0029A 1 Gbps netwerkkaart

€ 12,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag

UE200 Network adapter (USB 2.0, 10/100 Ethernet)

€ 13,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag

Netwerk adapter 10/100/1000 Mbps (USB 3.0)

€ 15,00 

Op voorraad in onze winkel te Gent.
Vandaag voor 16:00 uur besteld, levering op vrijdag

UE300 USB 3.0 naar Gigabit Ethernet Adapter

€ 16,00 

Op voorraad in onze winkel te Gent.
Vandaag voor 16:00 uur besteld, levering op vrijdag

TG-3468 Gigabit PCI Express Network Adapter

€ 16,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag

UE300C USB-C naar Gigabit LAN Adapter

€ 19,95 

Op voorraad in onze winkel te Gent.
Vandaag voor 16:00 uur besteld, levering op vrijdag

TL-SM311LM SFP mini-GBIC transceiver module (1000Base-SX, LC multi-mode, plug-in module, tot 550 m, 850 nm)

€ 20,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag

TL-SM311LS SFP mini-GBIC transceiver module (fibre optic, LC single mode, plug-in module, tot 10 km, 1310 nm)

€ 20,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag

AC7335 Network adapter : USB-C 3.2 Gen 1 naar Gigabit Ethernet

€ 21,00 

Online voor 18:00 uur besteld, levering op vrijdag

EM4029 Network adapter (PCIe, Gigabit Ethernet)

€ 21,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag

MC220L Media converter (1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-LH, RJ-45, SFP, mini-GBIC, extern, tot 10 km, 850 nm, 1310 nm)

€ 23,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag

USB 2.0 naar 10/100 Mbps Ethernet Network Adapter Dongle

€ 26,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag

TL-SM321B 1000Base-BX10-U WDM Bi-directional SFP mini-GBIC transceiver module (tot 10 km)

€ 26,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag

Network adapter Gigabit Ethernet (SuperSpeed USB 3.0)

€ 31,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag

Archer T4E AC1200 PCI Express Adapter (867 Mbps)

€ 35,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag

USB 3.0 naar Gigabit Ethernet Adapter

€ 38,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag

USB 3.0 naar Gigabit Ethernet Network Adapter (wit)

€ 39,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag

DUB-1312 Network adapter (USB 3.0, Gigabit Ethernet)

€ 39,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag

USB 3.0 naar Gigabit Netwerk Adapter (zilver, Sleek Aluminum Design)

€ 40,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag

MC100CM Media converter (10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, RJ-45 / SC multi-mode, exter, tot 2 km, 1310 nm)

€ 41,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag

TP-LINK MC112CS Media converter (10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, RJ-45, SC single mode, extern, tot 20 km, 1310 TX, 1550 RX nm)

€ 41,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag

USB 3.0 naar Gigabit Ethernet NIC Network Adapter

€ 41,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag

MC200CM Media converter (1000 Base-SX, 1000 Base-T, RJ-45, SC multi-mode, extern, tot 550 m, 850 nm)

€ 41,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag

MC111CS Media converter (10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, RJ-45 / SC single mode, extern, tot 20 km, 1550 TX, 1310 RX nm)

€ 41,00 

Online voor 16:00 uur besteld, levering op dinsdag