Steeds gratis verzending vanaf slechts € 50

MC100CM Media converter (10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, RJ-45 / SC multi-mode, exter, tot 2 km, 1310 nm)

€ 41,00 

Beschikbaarheid:

Niet op voorraad in onze winkel te Gent, wel 12 stuks op voorraad in ons online magazijn.

Online voor 16:00 uur besteld, levering op maandag.

Productnr.: 125349
Fabrikantnr.: MC100CM
Productinformatie "MC100CM Media converter (10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, RJ-45 / SC multi-mode, exter, tot 2 km, 1310 nm)"
The MC100CM is a media converter designed to connect 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper and vice versa. Complies with IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC100CM is designed using multi-mode fiber cable with an SC-Type terminal for physical connections. The MC100CM supports longwave (LX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 1310nm on both transmitting and receiving data. Auto MDI/MDI-X for TX port, Auto negotiation of duplex mode for flexibility. The MC100CM will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 1.2 miles (2km).
Technische details
Duurzaamheidscertificaten RoHS
Poorten & interfaces
Vezel-optische connector SC
Connectiviteitstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Fibre channel-poorten 1
Gewicht en omvang
Breedte 95 mm
Diepte 73 mm
Hoogte 27 mm
Energie
Vermogensverbruik (max) 2,4 W
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Netwerk
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 100 Mbit/s
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100 Mbit/s
Auto MDI/MDI-X Ja
Duplex systeem Volledig, Half
Ondersteundende kabel types Cat3,Cat4,Cat5,Cat5e
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding Ja
Design
Intern Nee
LED-indicatoren Ja
Kleur van het product Zwart
Prestatie
Maximaal bereik 2000 m
Golflengte 1310 nm
Draad modus structuur Multimode