Steeds gratis verzending vanaf slechts € 50

MC110CS Media converter (10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, RJ-45 / SC single mode, extern, tot 20 km, 1310 nm)

€ 36,00 

Beschikbaarheid:

Niet op voorraad in onze winkel te Gent, wel 21 stuks op voorraad in ons online magazijn.

Online voor 16:00 uur besteld, levering op vrijdag.

Productnr.: 125350
Fabrikantnr.: MC110CS
Productinformatie "MC110CS Media converter (10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, RJ-45 / SC single mode, extern, tot 20 km, 1310 nm)"
The MC110CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media and vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC110CS is designed for use with single-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC110CS supports longwave (LX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 1310nm on both transmitting and receiving data. Auto MDI/MDI-X for TX port, Auto negotiation of duplex mode. The MC110CS will transmit at extended fiber optic distances utilizing single-mode fiber up to 12.5 miles (20km).
Technische details
Duurzaamheidscertificaten RoHS
Poorten & interfaces
Vezel-optische connector SC
Connectiviteitstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Fibre channel-poorten 1
Gewicht en omvang
Breedte 95 mm
Diepte 73 mm
Hoogte 27 mm
Energie
Vermogensverbruik (max) 2,4 W
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Netwerk
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 100 Mbit/s
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100 Mbit/s
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-FX,100BASE-T
Auto MDI/MDI-X Ja
Duplex systeem Volledig, Half
Ondersteundende kabel types Cat3,Cat4,Cat5
Design
Intern Nee
LED-indicatoren Ja
Kleur van het product Zwart
Prestatie
Maximaal bereik 12500 m
Golflengte 1310 nm
Draad modus structuur Single-mode