Steeds gratis verzending vanaf slechts € 50

MC200CM Media converter (1000 Base-SX, 1000 Base-T, RJ-45, SC multi-mode, extern, tot 550 m, 850 nm)

€ 38,00 

Beschikbaarheid:

Niet op voorraad in onze winkel te Gent, wel 47 stuks op voorraad in ons online magazijn.

Online voor 16:00 uur besteld, levering op maandag.

Productnr.: 125356
Fabrikantnr.: MC200CM
Productinformatie "MC200CM Media converter (1000 Base-SX, 1000 Base-T, RJ-45, SC multi-mode, extern, tot 550 m, 850 nm)"
The MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standards, the MC200CM is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC200CM supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 850nm on both transmitting and receiving data

Auto MDI/MDI-X for TX port, and front panel status LEDs. The MC200CM will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 1,800 feet (550 meters).
Technische details
Duurzaamheidscertificaten RoHS
Poorten & interfaces
Vezel-optische connector SC
Connectiviteitstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Fibre channel-poorten 1
Gewicht en omvang
Breedte 95 mm
Diepte 73 mm
Hoogte 27 mm
Energie
Vermogensverbruik (max) 1,66 W
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Netwerk
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
Netwerkstandaard IEEE 802.3ab,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z
Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Auto MDI/MDI-X Ja
Duplex systeem Volledig, Half
Ondersteundende kabel types Cat5,Cat5e
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding Ja
Design
Intern Nee
LED-indicatoren Ja
Kleur van het product Zwart
Prestatie
Maximaal bereik 550 m
Golflengte 850 nm
Draad modus structuur Multimode
Vezelkabel diameters ondersteund 50/125,62.5/125 µm