Steeds gratis verzending vanaf slechts € 50

MC210CS Media converter (1000Base-FX, 1000Base-T, RJ-45, SC single mode, extern, tot 15 km, 1310 nm)

€ 38,00 

Beschikbaarheid:

Niet op voorraad in onze winkel te Gent, wel 16 stuks op voorraad in ons online magazijn.

Online voor 16:00 uur besteld, levering op vrijdag.

Productnr.: 125357
Fabrikantnr.: MC210CS
Productinformatie "MC210CS Media converter (1000Base-FX, 1000Base-T, RJ-45, SC single mode, extern, tot 15 km, 1310 nm)"
The MC210CS is a media converter designed to convert 1000BASE-LX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-LX standards, the MC210CS is designed for use with single-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC210CS supports longwave (LX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 1310nm on both transmitting and receiving data. Auto MDI/MDI-X for TX port, and front panel status LEDs. The MC210CS will transmit at extended fiber optic distances utilizing single-mode fiber up to 9.3 miles (15km).
Technische details
Duurzaamheidscertificaten RoHS
Poorten & interfaces
Vezel-optische connector SC
Connectiviteitstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Fibre channel-poorten 1
Gewicht en omvang
Breedte 95 mm
Diepte 73 mm
Hoogte 27 mm
Energie
Vermogensverbruik (max) 1,8 W
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Netwerk
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
Netwerkstandaard IEEE 802.3ab,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z
Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-LX,1000BASE-T
Auto MDI/MDI-X Ja
Ondersteundende kabel types Cat5,Cat5e
Design
Intern Nee
LED-indicatoren Ja
Kleur van het product Zwart
Prestatie
Maximaal bereik 15000 m
Golflengte 1310 nm
Draad modus structuur Single-mode