Steeds gratis verzending vanaf slechts € 50

TL-SM311LM SFP mini-GBIC transceiver module (1000Base-SX, LC multi-mode, plug-in module, tot 550 m, 850 nm)

€ 20,00 

Beschikbaarheid:

Niet op voorraad in onze winkel te Gent, wel 37 stuks op voorraad in ons online magazijn.

Online voor 16:00 uur besteld, levering op woensdag.

Productnr.: 128873
Fabrikantnr.: TL-SM311LM
Productinformatie "TL-SM311LM SFP mini-GBIC transceiver module (1000Base-SX, LC multi-mode, plug-in module, tot 550 m, 850 nm)"
The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance. Attached to our managed/smart switches, they can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requirement of LAN. Users can choose whether and which items to use the fiber modules according to the demand in order to lower cost.
Technische details
Duurzaamheidscertificaten RoHS
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 80 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Prestatie
SFP transceiver type Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1250 Mbit/s
Soort aansluiting mini-GBIC/SFP
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Nee
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
Vezel-optische connector LC (UPC)
Vezelkabel diameters ondersteund 50/125,62.5/125 µm
Maximaal bereik 550 m
Golflengte 850 nm
Netwerkstandaard IEEE 802.3z